برایان تریسی با کت شلوار

برایان تریسی(Brian Tracy)

تولد : 14 دی 1322

در قید حیات است؛ یا ممکن است در صورت وفات، تاریخ فوت وی در دسترس نباشد.

برایان تریسی رئیس و مدیر عامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال، شرکتی است که متخصص آموزش و توسعه افراد و سازمانها است.

برایان تریسی برای بیش از 1000 شرکت مشورت کرده است و بیش از 5،000،000 نفر را در 5000 گفتگو و سمینار در سراسر ایالات متحده، کانادا و 55 کشور دیگر در سراسر جهان مورد توجه قرار داده است. او به عنوان سخنگوی اصلی و رهبر سمینار، بیش از 250،000 نفر را در هر سال درگیر می کند.

او 30 سال در زمینه های اقتصاد، تاریخ، تجارت، فلسفه و روانشناسی مورد مطالعه، تحقیق، نوشته و سخن گفته است. او نویسنده ای با عنوان بیش از 45 کتاب است که به چندین زبان ترجمه شده است.

او بیش از 300 برنامه صوتی و تصویری آموزش، از جمله پرفروش ترین روانشناسی موفقیت در سراسر جهان را تهیه کرده است و بیش از 20 زبان ترجمه شده است.

او به مخاطبان شرکتی و عمومی در زمینه توسعه شخصی و حرفه ای، از جمله مدیران و کارکنان بسیاری از بزرگترین شرکت های آمریکایی صحبت می کند. سخنرانی های هیجان انگیز و سمینارهای خود در مورد رهبری، فروش، عزت نفس، اهداف، استراتژی، خلاقیت و موفقیت در روانشناسی تغییرات فوری و نتایج درازمدت را ایجاد می کند.

پیش از تاسیس شرکت او، برایان تریسی اینترنشنال، برایان مدیر عامل اجرایی شرکت توسعه 265 میلیون دلاری بود. او در عرصه فروش و بازاریابی، سرمایه گذاری، توسعه املاک و مستغلات، سندیکا، واردات، توزیع و مشاوره مدیریت موفق بوده است. او تعهدات مشاوره ای بالا با شرکت های چند میلیارد دلاری در برنامه ریزی استراتژیک و توسعه سازمانی را انجام داده است.

او سفر کرده است و در بیش از 80 کشور در شش قاره کار کرده و چهار زبان صحبت می کند. برایان با خوشحالی ازدواج کرده و دارای چهار فرزند است. او در امور جامعه و امور ملی فعالیت می کند و رئیس سه شرکت است که مقر آن در ساحل سولانا کالیفرنیا مستقر است. (کمتر)