کتاب شهر گربه ها

کتاب شهر گربه ها

معرفی کتاب شهر گربه ها

کتاب شهر گربه ها شامل 5 داستان کوتاه جذاب از هاروکی موراکامی است که در 184 صفحه به کوشش فرزین فرزان به فارسی ترجمه شده و توسط نشر نون چاپ و منتشر شده است.

موضوع کتاب داستان های کوتاه ژاپنی قرن بیستم است، تمام داستان ها از یکی از نویسنده های محبوب و مشهور ژاپنی به نام هاروکی موراکامی است. منبع آن کتاب ”town of cats“ و چند داستان هم از مجله نیویورکر گرفته شده است.

داستان های کتاب شهر گربه ها

  • داستان کوتاه شهر گربه ها
  • شهرزاد
  • سامسای عشق
  • کینو
  • دیروز

کتاب شهر گربه ها

کتاب شهر گربه ها در واقع شهری است متعلق به گربه ها؛ وقتی خورشید شروع به پایین رفتن می کند، گربه ها دسته دسته از روی پل عبور می کنند -انواع گربه ها در رنگ های مختلف.

گربه های این شهر کمی از گربه های معمولی بزرگ ترند اما به هر حال گربه اند. گربه ها ونبال کار و بار خودشان می روند، کرکره های مغازه ها را بالا نی دهند یا پشت میزهایشان می نشیند تا کار روزانه خود را شروع کنند.

برای خرید وارد مغازه ها می شوند، برای انجام کارهای اداری به تالار شهر می روند یا به رستوران هتل می روند تا جیزی بخورند یا در میخانه آبجویی بنوشند و آوازهای پرشور و نشاط گربه ها را بخوانند. از آنجا که گربه ها قادرند در تاریکی هم ببینند، تقریبا به هیچ منبع نوری نیاز ندارند.

زمانی که خورشید سر می زند، گربه ها همه رفته اند و شهر دوباره خالی می شود.

قیمت پرداختی : 16500تومان

همه محصولات راهنمای کاربران