130

چطور حساب کاربری معمولی خود را ارتقاء دهیم؟ (آموزش تبدیل حساب کاربری به یک فروشگاه اینترنتی کتاب)

آموزش ارتقاء حساب کاربری

همانطور که قبلاً هم گفتیم برای ارتقا حساب کاربری به یک فروشگاه اینترنتی کتاب مختص به خودتان از قبل باید در وبسایت فروشگاه اینترنتی کتاب تیتاس عضو شوید (آموزش عضویت در سایت تیتاس). سپس به قسمت حساب کاربری خود مراجعه کنید و همانند تصویر زیر روی دکمه ارتقاء حساب کاربری کلیک کنید.

صفحه حساب کاربری معمولی

ارتقاء حساب کاربری

پس از آنکه روی دکمه ارتقاء حساب کاربری کلیک کردید، باید اطلاعات درخواستی را به صورت کامل و درست وارد کنید؛ ذکر این نکته ضروری است که حسابهای کاربری معمولی که قصد ارتقاء دارند را فقط در صورت درست و کامل بودن اطلاعات، اجازه فعالیت در وبسایت تیتاس را دارد).

صفحه ارتقا حساب کاربری در تیتاس

این صفحه شامل 4 فیلد است.

1- نام: باید به صورت دقیق و درست شود.

2- نام خانوادگی: باید به صورت کامل و درست .ارد شود.

3- معرفی کوتاه: این هم بسیار اهمیت دارد؛ اگر یک شخص هستید می توانید توضیحات دلخواهتان (به صورتی که کاربران دیگر به شما و کتابهایی که قصد فروششان را دارید علاقه مند شوند) را وارد کنید. و یا اگر ناشر، نویسنده، مترجم، کتابفروشی و یا توزیع کننده کتاب هستید می توانید اطلاعات مختص به خودتان را وارد کنید.

4- تصویر کاربری: این قسمت هم حتماً باید شامل یک عکس با کیفیت از خودتان، یا سازمان تان باشد.

پس از اینکه شما این کار را انجام دادید، در پنل وبسایت که تنها مدیران سایت به آن دسترسی دارند یک حساب جدید ایجاد می شود، مدیران وبسایت آن را مطالعه و در صورت تکمیل بودن آن را منتشر می کنند؛ این یعنی اینکه حساب کاربری شما به یک حساب فروشگاهی ارتقاء می یابد و از آن پس شما می توانید مطالب و کتاب هایی جدید در سایت برای خود ایجاد کرده و به فروش برسانید.

در زیر تصویری از یک حساب کاربری پیشرفته و ارتقاء یافته را مشاهده می کنید.

تصویر یک حساب کاربری ارتقاء یافته در تیتاس

همانطور که مشاهده می کنید، بخش هایی را شما پر می کنید، و بخش هایی توسط سیستم مشخص می شود. تصویر، نام و نام خانوادگی و معرفی کوتاه در این تصویر توسط کاربران تکمیل شده است.

همچنین در اینجا چند قسمت دیگر می بینیم که در زیر به اختصار آنها را معرفی می کنیم.

  • امتیاز کاربر: امتیاز کاربر به نسبت فعالیت کاربران به آنها داده می شود. این قسمت توسط مدیران سایت بطور هفتگی بروزرسانی می شود.
  • فعالیت ها: شامل تعداد کتاب ها و مقالات (مطالبی) می شود که کاربر آنها را منتشر می کند. (به طور خودکار توسط سیستم مشخص می شود.)
  • کتاب: شامل تنها تعداد کتابی می شود که کاربر آنها را برای فروش تعریف می کند.
  • مطلب: شامل تنها تعداد مطلبی می شود که کاربر آنها را برای بازدید بیشتر از کتاب هایش و فروش بیشتر در حساب کاربری خود منتشر می کند.
  • دیدگاه: شامل تنها تعداد دیدگاه هایی می شود که کاربر در وبسایت منتشر می کند.
  • دکمه ثبت مقاله: کار این دکمه ایجاد و انتشار مطلب (مقاله) جدید در حساب کاربری و وبسایت تیتاس است که توسط صاحب پروفایل های فروشگاهی قابل نمایش و استفاده است.
  • دکمه ثبت کتاب: کار این دکمه تعریف کتاب های جدید برای فروش اینترنتی در وبسایت تیتاس است. می توانید به صورت نامحدود از این قسمت برای تعریف هزاران کتاب استفاده کنید. به این نکته توجه کنید که این دکمه ها (ثبت مقاله، ثبت کتاب، ویرایش مطلب، و ویرایش کتاب) تنها برای صاحب این حساب کاربری نمایش داده می شود.

توصیحات کامل این بخش ها و دیگر قسمت های حساب کاربری را به مرور در صفحه راهنمای کاربران (که همانند حساب های کاربری ارتقاء سافته شماست) منتشر می کنیم.

با ما در ارتباط باشید.