گلینن دویل ملتن

گلنن دویل ملتن(Glennon Doyle Melton)

تولد : 30 اسفند 1354

در قید حیات است؛ یا ممکن است در صورت وفات، تاریخ فوت وی در دسترس نباشد.

درباره گلنن دویل ملتن نویسنده کتاب جنگجوی عشق

گلنن دویل ملتن نویسنده کتاب جنگجوی عشق در 20 مارچ 1976 در بروک ایالت ویریجینیا در خانواده ی کوچکی به دنیا آمد. او تحصیلات کارشناسی خود را در رشته هنر از دانشگاه جیمز مدیسون گذراند و پس از پایان دوره دانشگاه در سال 1988 در شمال ویرجینیا مشغول شغل معلمی شد. در دوران تحصیلش عضو انجمن خیریه sigma kappa بود. گلنن دویل ملتن مکررا درباره اعتیاد و بی حسی در روابط جنسی صحبت می کند. در نوجوانی وقت خود را در یک بیمارستان روانی گذرانده بود.

گلنن دویل ملتن نوشتن را در  سال 2009 در وبلاگ شخصی اش شروع کرد و در آن با زبان خودمانی مکالمه های خنده دار و روزانه خود را می نوشت که به سرعت مورد استقبال و محبوبیت قرار گرفت. او همچنین نویسنده خاطرات پر فروش نیوروک تایمز است.

او فلسفه اش را در زندگی این گونه توصیف می کند: زندگی بیرحم است اما همچنان زیباست، من آن را زیبای بی رحم می نامم. بی رحمی زندگی و زیبایی اش به گونه ای سخت در هم پیچیده شده اند که از هم جدایی ناپذیرند. پس زدن بی رحمی آن به معنی پس زدن زیبایی آن است. بنابراین هر دوی آن ها را در آغوش می گیرم.شغل من هر روز بیدار می شود، به دعوت نامه زندگی جواب مثبت می دهد مرا که از روی زمین بلند می شوم، راه می روم، تلو تلو می خورم و دوباره عقب بر میگردم.

گلنن دویل ملتن و کتاب ترجمه شده او در ایران : جنگجوی عشق

گلنن دویل ملتن درسال 2002 با مدل سابق، به نام کریگ ملتن ازدواج کرد و به مدا 14 سال با او زندگی نمود و از او یک پسر به نام چیس و دو دختر به نام های تش و اما دارد و در اول آگوست 2016 از همسرش جدا شد و در 14 می 2017 با ابی ومباخ ازدواج کرد.

کتاب های گلنن دویل ملتن