جفری گیتومر نویسنده کتاب قرمز برای کسب و کار موفق

جفری گیتومر(Jeffrey Gitomer)

تولد : 22 بهمن 1324

در قید حیات است؛ یا ممکن است در صورت وفات، تاریخ فوت وی در دسترس نباشد.

جفری گیتومر در سال 1946 فلوریدا چشم به جهان گشود. او در دانشگاه TEMPLE و موسسه گوته در آلمان تحصیلات خود را به پایان رساند.

او یک نویسنده آمریکایی، سخنران حرفه ای و مربی کسب و کار است که در زمینه فروش، وفاداری مشتری نوشته و سخنرانی می کند. او با خانواده اش در شارلوت، کارولینای شمالی زندگی می کند.

تا کنون کتاب های وی در زمینه کسب و کار موفق بیش از پنج میلیون نسخه در جهان به فروش رسیده است. و کتاب های او جزء 100 کتاب اول کسب و کار معرفی شده است.

نویسنده معروف دیوید دورزی در باره گیتومر می نویسد: آنچه در مورد کتاب های آقای گیتومر بسیار مهم است، مبنای اخلاقی آنهاست. موفقیت برای او از قلب آغاز می شود. اگر می خواهید بهترین فروشنده باشید، ابتدا باید بهترین فرد باشید.

گیتومر طی 19 سال 100 سخنرانی در آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، اروپا، آسیا و استرالیا درباره کسب و کار موفق و مشتری مداری داشته است.

مشتریان جفری شامل کوکاکولا، کاترپیلار، BMW، بی سیم، شرکت فرگوسن، HP، هتل های هیلتون، پروژه اجاره اتومبیل و صدها نفر دیگر.

سبک شخصی گیتومر تا حدودی بحث برانگیز است، اما به طور کلی او واکنش مثبت زیادی به کار خود را به عنوان نویسنده، سخنران و آموزگار دریافت کرده است. در یک نظرسنجی، تاد هورتون، رئیس جمهور می نویسد: “به عنوان بزرگترین سازنده ی خانه ی ملک، رشد فروش ما افزایش یافته است، وفاداری مشتریان ما افزایش یافته است و تعهد مردم ما به عنوان یک نتیجه ی منحصر به فرد، جادوگری و ایده های جفری همراه با پاسخ های فروش واقعی در جهان دو برابر شده است.

برخی از آثار نویسنده

  • کتاب قرمز
  • کتاب سیاه
  • کتاب سبز
  • کتاب نارنجی