223

داستان کوتاه فروش ایده – از سری داستان های جذاب و تکان دهنده

داستان-کوتاه-فروش-ایده-فروشگاه-اینترنتی-کتاب-تیتاس-قالب-اصلی-مقالات-عکس-اول

روزی، زنان شهر گرد هم جمع شدند. همه ی آن ها به مناسبت این گرد همایی، لباس هایی پوشیده بودند.در آن میان، زنی بود که کلاه بسیار زیبایی بر سر داشت، به طوری که تحسین همه را برانگیخته بود. در واقع، آن زن خودش کلاهش را درست کرده بود. وقتی زنان حاظر در مجلس متوجه ابتکار عمل و استعداد این زن شدند، دورش جمع شدند و از او خواستند که عین همین کلاه را برای آن ها نیز درست کند.

یکی از زنان حاظر در مجلس به طور تصادفی تعدادی روبان و تور با خود آورده بود. بنابراین، آن ها را به زن داد تا یک کلاه عجیب و استثنایی درست کند. زن بلافاصله دست به کار شد و ظرف چند دقیقه از روبان ها و نوار ها کلاه زیبایی درست کرد.بعد از آن که کارش تمام شد، همه شگفت زده شده بودند. زن کلاه را به صاحب روبان ها داد و گفت: «میشه 100 دلار!» با شنیدن این جمله، همه ی حاظران اعتراض کردند و گفتند: «چقدر گران، مگر تو به جز روبان و نوار از چیز دیگری استفاده کردی؟» آن زن جواب داد: «کار با روبان و تور فقط 2 دلار ارزش دارد، ولی ایده ی جالب من و استعدادی که در این کار دارم، 98 دلار می ارزد!»

هر موفقیت بزرگی که در تاریخ بشریت شاهد هستیم، حاصل یک ایده ی جالب توجه بوده است.ایده برادران «رایت» این بود که انسان می تواند روزی پرواز کند. اگر خواهان دستیابی به موفقیت هستیم، باید ایده های خود را به مرحله عمل در آوریم و تمام استعداد هایمان را شکوفا کنیم.به صرف داشتن یک ایده هیچ چیز بدست نخواهید یافت.

داستان کوتاه فروش ایده فرم-سفارش-کتاب---فروشگاه-اینترنتی-کتاب-تیتاس-16

نتیجه گیری داستان کوتاه فروش ایده

من دریافته ام که ایده های بزرگ هنگامی به ذهن راه می یابند

که اراده کنیم چنین ایده هایی را داشته باشیم.

«چارلی چاپلین»

  نویسنده: علی سمیعی
  موضوع: سری داستان های تکان دهنده
  زمان مطالعه: حدود 5 دقیقه
  منبع: کتاب خوشبختی یا بدبختی؟ انتخاب با شماست

نظر شما همراهان همیشگی درباره داستان کوتاه فروش ایده چیست؟ تیم تیتاس بی صبرانه منتظر دیدگاه های شما عزیزان درباره ی این داستان کوتاه است.

داستان-کوتاه-فروش-ایده-فروشگاه-اینترنتی-کتاب-تیتاس-قالب-اصلی-مقالات-عکس-دوم

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*